TENIŠKI KLUB BREŽICE
Z vami že od 1982
Pridruži se nam

TK BREŽICE - TENIŠKI TURNIR ZAVAROVALNICE TRIGLAV

Člani Teniškega kluba Brežice smo v soboto, 31.8.2019, uspešno izpeljali teniški turnir Zavarovalnice Triglav.

Tokratni medgeneracijski dogodek je bil nekaj posebnega, saj se je tekmovalnega dela udeležilo 18 igralcev, med katerimi sta bila tudi naša mlada teniška asa Veritsa Yaneva in Matija Dodig.

Veritsa se je v skupinskem delu skupaj s svojim očetom brez težav uvrstila v četrtfinale, Matija pa je v paru z Gregorjem Vučajnkom “potegnil” vse do konca in celo osvojil turnir ter tako z devetimi leti postal najmlajši zmagovalec klubskih turnirjev, za kar mu iskreno čestitamo!

Čestitke si zasluži tudi Dror Orgad, ki je osvojil drugo mesto ter se prvič povzpel na oder za zmagovalce. Drugega mesta se je razvesel tudi njegov soigralec Uroš Polanec, ki se je po sedmih klubskih turnirjih uvrstil na sam vrh lestvice.

Omeniti je potrebno tudi drugo pripadnico ženskega spola - Nino Kržan, ki je prvič zbrala dovolj poguma za sodelovanje v tekmovalnem delu turnirja ter skupaj z Nejcem Kenejem na koncu osvojila tretje mesto in zelo željen pokal.

Rezultati teniškega turnirja Zavarovalnice Triglav:
1. Matija Dodig / Gregor Vučajnk
2. Uroš Polanec / Dror Orgad
3. Nina Kržan / Nejc Kene

Zelo smo ponosni na dejstvo, da se je letošnjih klubskih turnirjev udeležilo že več kot 50 članov, kar je absolutni rekord v novejši zgodovini kluba.

Za pomoč pri organizaciji in izvedbi dogodka se tokrat zahvaljujemo ZAVAROVALNICI TRIGLAV.

Naslednji turnir, ki bo štel za klubsko lestvico, je na sporedu v soboto, 21. septembra 2019.